O mnie i regulamin bloga

Witam serdecznie na blogu Kuchnia na wypasie.

Przez wiele lat zajmowałem się pracą, która nie sprawiała mi satysfakcji. Chciałem zajmować się czymś, co sprawia przyjemność. Zajęciem, do którego wstaje się rano nie jak za karę, ale z uśmiechem i chęcią. Zawsze lubiłem gotować, nawet po pracy. W ten sposób odpoczywałem. Kilka miesięcy temu postanowiłem wreszcie zacząć robić, to co lubię. Śmiało mogę powiedzieć, że ten blog powstał z miłości 🙂

„Bo nie ma bardziej szczerej miłości, niż miłość do jedzenia” (George Bernard Shaw)

Mój kolega mawia, że u nich w domu przed obiadem się nie modlono, bo mama dobrze gotowała 🙂
Mam nadzieję, że przepisy z Kuchni na wypasie wniosą Wam wiele świeżości i przyjemności w gotowaniu na co dzień, a nie tylko od święta. Ten blog to praca nie tylko jednej osoby. Spokojnie możemy siebie nazwać zgranym zespołem, w którym każdy wniesie w to miejsce coś od siebie 🙂

Rafał Piórkowski

 

Regulamin Bloga Kuchnia na Wypasie

Jako twórcy tego Bloga kulinarnego witam Wszystkich odwiedzających i proszę o zapoznanie się z kilkoma poniższymi zasadami obowiązującymi w tym miejscu. 

  1. Treści i zdjęcia publikowane na Blogu kulinarnym Kuchnia na Wypasie są naszą własnością i są objęte prawami autorskimi, czyli objęte są ochroną prawną. To MIT, że treści na Blogach i stronach internetowych ” są bezpańskie „. To własność jak każda inna, na którą człowiek ciężko pracuje. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie i powielanie zawartych tu treści bez naszej zgody lub podania źródła strony. Naruszenie praw autorskich ( nie bójmy się użyć tego słowa) to przestępstwo, o czym mówi Katalog Roszczeń i Kar przewidzianych za naruszenie tych praw .
  2. Komentarze na Blogu są moderowane. Szanujmy się wzajemnie. Wszystkie zaczepne komentarze w naszą stronę lub w stronę innych czytelników lub spam nie będą zatwierdzane.
  3. Blog kulinarny Kuchnia na Wypasie używa plików Cookies.

Zespół Kuchni na wypasie